Autobusová doprava

Autobusová doprava je realizována zejména zahraničními autobusy.

Autobusová doprava je ekonomickým i ekologickým řešením hromadné přepravy osob. Cestující mohou během cesty odpočívat. Autobusová doprava je také bezpečným způsobem přepravy, protože řidiči jsou zkušení, mají dlouholetou praxi a při cestě zbytečně neriskují. Autobusovou dopravu si můžete objednat od naší firmy NetBus Service.

Pronájem autobusu Praha

Osobní dopravu a osobní přepravu lidí z Prahy kamkoliv po Evropě pro vás zajistí naše firma.  Nabízíme zejména vnitrostátní autobusovou dopravu. Fotografie našich autobusů naleznete na naší stránce fotogalerie z našich cest.

Vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava

Pokud potřebujete přepravit skupinu lidí, jste cestovní kancelář, škola, školka, sportovní klub nebo jiná zájmová skupina, tak jistě oceníte možnost přepravy osob pohodlně a hromadně prostřednictvím autobusu. Autobusová doprava je také ideální pro odpočinek na cestě, kdy můžete podle délky cesty nebo potřeby spát, sledovat DVD filmy, číst si či poslouchat svou oblíbenou muziku. V neposlední řadě ale autobusová doprava nabízí také možnost strávit pár chvil pohromadě s přáteli, pobavit se po cestě, popít oblíbený nápoj nebo se bavit společenskými hrami, zpěvem či jinou zábavou.

Doprava busem - autobusová doprava

Autobus má technické parametry - délku 12,5 m, šířku 2,5m a výšku 3,6m. Motor má objem 10000 ccm a výkon 250kW. Autobus váží prázdný 14 tun a plný až 18 tun. Autobus je tedy král silnic. Autobusová doprava je jedním z nejbezpěčnějších způsobů dopravy. I když se občas nehoda autobusu vyskytne, tak to je mediální senzace. V porovnání bezpečnosti jízdy běžným automobilem je autobusová doprava mnohem bezpečnější, zejména pro přepravované cestující, kteří sedí dostatečně vysoko a v mnohem větší vzdálenosti od přední části vozu. Autobus má v přední části za nárazníkem také zesílený ocelový nosník, který má v případě střetu zabránit deformaci dále vo vozu. Řidiči autobusů také ze zákona dodržují povinné bezpečnostní přestávky, které sice pro běžné řidiče také platí, ale nikdo je nekontroluje ani nepostihuje, čili je autobusová doprava v tomto ohledu zodpovědnější. Jízda autobusu je sice pomalejší než jízda vlastním automobilem ale je zábavnější s okruhem přátel, kteří dokáží příjemně zkrátit cestu, takže přeprava autobusem uteče dost často i relativně rychleji než ve vlastním voze.

Autobusová doprava od NetBus Service.