Ceník

Orientační ceník autobusové dopravy

Orientační cena za kilometr od 42 - 45 Kč / km bez DPH pro velký bus 50/60 míst.
Orientační cena za kilometr od 32 Kč / km bez DPH pro malý bus 20 míst.

 

Přesná cena vám bude sdělena přímo na základě konkrétního požadavku na vaši cestu. Vyjíždíme z Prahy, za přistavení v jiném městě účtujeme cestu tam i zpět.
Kontaktujte nás >>

Nabízíme také transfery vašich zaměstnanců do práce z Prahy a okolí. Individuální ceny a podmínky dle dohody, kontaktujte nás pro více informací.

Minimální cena za objednání autobusu je 5 000 Kč + DPH (Praha a okolí). Krátké trasy účtujeme pronájmovým paušálem, nikoliv dle sazby za km.
Čekání autobusu s řidičem je cca 500 Kč / hod, celodenní čekání zvýhodněno.

V cenách za km není zahrnuto parkovné, čekání, druhý řidič (v případě nutnosti dle vzdálenosti a vyhlášky), zahraniční obratové daně (19% pro SRN, 10% pro Rakousko). Při vícedenních cestách v tuzemsku i zahraničí se dále účtuje stravné a ubytování řidičů (tzv. diety), pokud není zajištěno objednavatelem

Uvedené ceny autobusové dopravy jsou bez 12 % DPH. Jsme plátci DPH.


Poptávka autobusové dopravy

Napište nám požadovaný termín pronájmu autobusu s rámcovým časovým harmonogramem, výchozí a cílové místo dopravy, počet osob a kontaktní spojení.

Obratem Vám rádi zašleme nezávaznou kalkulaci autobusové dopravy, na základě které u nás můžete dopravu objednat. Při objednání je nutno zaslat také kontakt na zodpovědnou osobu za dopravu skupiny (vedoucí zájezdu) a  kontaktní údaje na firmu, popř. na fyzickou osobu, která autobusovou dopravu objednává.